Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wanilia & Czerwony Pieprz

Edytuj produkt
wic1
wic2

Cena
Cena sprzedaży brutto: 105,66 zł
Szczegóły produktu

Aby dziś cieszyć się tym pięknym dyfuzorem, prace nad jego przygotowaniem rozpoczęliśmy kilka miesięcy wcześniej. Specjalnie zasadzony, a następnie ręcznie zebrany i ułożony we flakonie czerwony pieprz nadaje orientalnego wyglądu. W ten produkt włożono tyle czasu i wysiłku, że bez najmniejszej wątpliwości można go nazwać wyjątkowym. Piękny zapach, w którym na pierwszy plany wybija się słodka i delikatna nuta wanilii, dopiero po chwili wyczuwamy ostrzejszy zapach czerwonego pieprzu, nadającego całej kompozycji wykwintności. Zapach zrównoważony i szykowny.

Innowacyjny skład i najlepsze francuskie kompozycje zapewniają niezapomniane odczucia w każdym domu. Wysoka jakość składników zapewni wiele tygodni pięknego, równomiernego zapachu. Duża pojemność i odpowiednio dobrane proporcje rozniosą zapach na dużej powierzchni.

Uwaga- po uwolnieniu kompozycji zadbaj o środowisko i zachowaj flakon. Kup opakowanie uzupełniające kompozycji i dalej ciesz się pięknym zapachem.

Pojemność: 200 ml

Intensywność zapachu: 7/10