Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jaśmin i Len

Edytuj produkt
jil1
jil2

Cena
Cena sprzedaży brutto: 105,66 zł
Szczegóły produktu

Len, to roślina o bogatej historii i długiej tradycji. Roślina, którą widzimy w dyfuzorze została zasadzona, a następnie ręcznie zebrana miesiące temu. Pieczołowicie przebrana i umieszczona w flakoniku z kompozycją. Dużo poświęconego czasu i pracy, daje możliwość cieszenia się wyjątkowym produktem. Niezwykle łagodny zapach białych kwiatów jaśminu, o miodowych i kwiatowych nutach uzupełniony miękkim, ale wytrawnym zapachem błękitnych kwiatów lnu, które nadają zapachowi odświeżającego charakteru. Zapach kobiecy, świeży i relaksujący.

Innowacyjny skład i najlepsze francuskie kompozycje zapewniają niezapomniane odczucia w każdym domu. Wysoka jakość składników zapewni wiele tygodni pięknego, równomiernego zapachu. Duża pojemność i odpowiednio dobrane proporcje rozniosą zapach na dużej powierzchni.

Uwaga- po uwolnieniu kompozycji zadbaj o środowisko i zachowaj flakon. Kup opakowanie uzupełniające kompozycji i dalej ciesz się pięknym zapachem.

Pojemność: 200 ml

Intensywność zapachu: 7/10